Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

19.12.2023

Ανακοίνωση Κατάθεσης και Παρουσίασης Ερευνητικών Εργασιών Μεταπτυχιακών Φοιτητών

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι Μεταπτυχιακοί Φοιτητές των Π.Μ.Σ, μπορούν να πραγματοποιήσουν την ηλεκτρονική κατάθεση των Ερευνητικών τους Εργασιών (στα πλαίσια της  εξεταστικής περιόδου Φεβρουαρίου 2024) από τη Δευτέρα 15-1-2024 έως και την Παρασκευή 26-1-2024 και ώρα 14.00.

Οι παρουσιάσεις των Ερευνητικών  Εργασιών των Μεταπτυχιακών Φοιτητών θα πραγματοποιηθούν από την Πέμπτη 1-2-2024 έως και την Παρασκευή 16-2-2024, ενώ οι αιτήσεις ορκωμοσίας που θα συνοδεύονται από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, θα υποβάλλονται στη Γραμματεία έως και την Παρασκευή 23-2-2024.
Παρακαλούμε, λόγω του μεγέθους των εργασιών, τα αρχεία να σταλούν σε pdf μορφή στο email της Γραμματείας master@chem.uoa.gr, με θέμα «Ερευνητική Εργασία κας/κου Ονοματεπώνυμο»
Επίσης θα επισυνάπτεται υπογεγραμμένο το έγγραφο του Ορισμού της 3μελούς Εξεταστικής Επιτροπής, το οποίο είναι σε ηλεκτρονική μορφή στον σύνδεσμο Πληροφοριακό Υλικό-Χρήσιμα Έντυπα στην Ιστοσελίδα του Τμήματος με τίτλο «Ορισμός 3μελούς Εξεταστικής Επιτροπής».

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Χημείας